2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Március 21. 07:17, szerda |

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert nyerte meg a 2012-es magyar bajnoki címet óriás-műlesiklásban, miután az innerkremsi versenyen hét tizeddel utasította maga mögé a mezőnyt.

2012. Március 20. 14:19, kedd |

Atlétika: a műlábakkal futó Pistorius ismét teljesítette az olimpiai szintet

Oscar Pistorius ebben az évben is teljesítette 400 méteren az olimpiai A nevezési szintet, a műlábakkal versenyző futó Pretoriában 45.20 másodperc alatt ért célba.

2012. Március 20. 14:17, kedd |

Történelmet írt a Chicago Bulls

A ligaelső Chicago Bulls csupán 59 pontot engedélyezett az Orlando Magicnek, így 85 szerzett ponttal is simán győzött az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) hétfői játéknapján.

2012. Március 20. 07:19, kedd |

Kusturica pályáján lett dobogós Farkas Norbert

Megszerezte első dobogóját felnőtt nemzetközi versenyen Farkas Norbert, aki a Mokra Gora-i óriás-műlesiklásban végzett a második helyen.

2012. Március 20. 07:17, kedd |

Button lesz a McLaren első számú pilótája?

Nem csak az angol sajtó méltatja Jenson Buttont melbourne-i sikerét követően, főnöke, Martin Whitmarsh sem győzte dicsérni a McLarennél harmadik szezonját győzelemmel kezdő angol pilótát, ahogyan Vettel is.

2012. Március 19. 14:21, hétfő |

A nagy rivális Flyers szakította meg a Penguins győzelmi sorozatát

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 154. játéknapján a Philadelphia Flyers a hosszabbításban törte meg a Pittsburgh 11 mérkőzésesre nyúló győzelmi szériáját.

2012. Március 19. 14:19, hétfő |

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.

2012. Március 19. 07:19, hétfő |

A Vasas simán verte a felzárkózásra áhítozó Szolnokot

A férfi vízilabda ob I 20. fordulójában a Vasas hazai pályán 13–8-ra legyőzte a Szolnokot. A házigazdák – az első gólt leszámítva – végig vezetve megnyerték a mérkőzést, és ezzel élre álltak a tabellán.

2012. Március 19. 07:17, hétfő |

Pályacsúcs született a Balatonnál

Pályacsúccsal zárult vasárnap az 5. Balaton és FélBalaton Szupermaraton, melynek közel ezer résztvevője arra vállalkozott, hogy négy nap alatt – részben vagy egészében – körbefutja a tavat.

2012. Március 18. 14:13, vasárnap |

Button rajt-cél győzelmet aratott Melbourne-ben

Jenson Button nyerte meg az idénynyitó Ausztrál Nagydíjat, miután remek rajtjával maga mögött hagyta a pole pozícióból induló Lewis Hamiltont.

2012. Március 18. 07:13, vasárnap |

Szabadkai győzelem a BoxingONE nyitányán

Elrajtolt a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság maratoni, 2012-es alapszakasza.

2012. Március 17. 14:11, szombat |

Meg kellett izzadniuk az érdi lányoknak a győzelemért

A legjobb négy közé pályázó Érd nagy csatában, egy góllal nyerni tudott Székesfehérváron a női kézilabda NB I 21., utolsó előtti fordulójának pénteki játéknapján.