Hírek
2011. Július 25. 07:17, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Ő lett az Anna-bál szépe
Frei Nikolett 21 éves kiskőrösi főiskolás lett a füredi Anna-bál szépe. A bálkirálynő értékes herendi vázát kapott, átvehette az aranyalmát, és a 150 ezer forint értékű ékszerutalvány mellett egy külföldi utat.
A Kiss Ernő-díjat - amelyet minden évben annak ítélnek oda, aki sokat tesz Balatonfüred kultúrájáért - ezúttal Litkey Farkas vehette át, aki idén tizedszer nyerte meg a Kékszalag balatoni vitorlásversenyt. Az idei Anna-bálon csaknem 500-an vettek részt Balatonfüreden. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

