Hírek
2013. Május 14. 18:33, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
5 millió palack víz készülhet
2011-Ben 20ezer, idén viszont már 5millió palack Szigetközi Friss víz hagyhatja el az Aqua kft telephelyét. A cég tavaly 100 milliós beruházást hajtott végre. A céljuk, egy országosan ismert márkanév létrehozása.
Feketeerdőről kapja Mosonmagyaróvár és környéke az ivóvizet. Ez a vízkészlet Magyarország egyik legjobbja. A város lakói előszeretettel fogyasztják.
Az önkormányzati tulajdonú Aqua Kft. 2011-ben döntött úgy, hogy ezt a vízbázist kereskedelmi célokra is felhasználja: palackozza és értékesíti.
Az első évben 20 ezer üveg vizet adtak el. A második évben már több mint 250 ezret. A napokban pedig újabb fordulópont következett be a cég életében: 5 millió palack víz előállítására kötöttek szerződést. Ekkora mennyiség legyártása azonban, komoly beruházásokat igényelt.
A cég komoly márkanév építésbe is kezdett. Ennek köszönhetően a palackok kinézete teljesen megújult. A céljuk az, hogy az ivóvizet a felső kategóriás termékek közé sorolják be.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

