Hírek
2012. Október 24. 13:03, szerda |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
90 milliós hamisárú fogás Rajkánál
90 millió forint értékű hamisárura bukkantak a napokban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei Rajkánál.
A járőrök egy szlovák rendszámú hűtőkamiont ellenőriztek, ami a fuvarlevél szerint Kínából származó textilárut szállított Budapestre. Az átlagos ruházati termékek helyett azonban több ezer, egy luxus márkához hasonlító farmernadrágot találtak. A konténerből összesen több mint 9 ezer Baron védjeggyel ellátott, az eredetire megtévesztően hasonlító, bélelt farmernadrág került elő. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal a 90 millió forint értékű hamis árut lefoglalta, és az ügyet feljelentéssel átadta a NAV illetékes Bűnügyi Igazgatóságának.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

