Hírek
2014. November 20. 17:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
A hétvégén mínuszokra is készülni kell
A hétvégén nem várható csapadék, de helyenként előfordulhat ködszitálás. A leghidegebb órákban többfelé mínuszokra is készülni kell, s néhol napközben sem lesz 3 Celsius-foknál melegebb - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
Péntekre virradó éjszaka foltokban köd képződik. Napközben a Dunántúlon gomolyfelhők képződnek, de emellett általában több órára kisüt a nap. A Dunától keletre több lesz a felhő, kevesebb a napsütés, de csapadék sehol sem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 2 és plusz 3 fok között, a legmagasabb hőmérséklet 6-10 fok között alakul - olvasható az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésben.
Szombaton és vasárnap nagyrészt borult, párás, helyenként tartósan ködös idő várható, csupán kisebb körzetekben süthet ki a nap. A ködös területeken előfordulhat szitálás. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 4 fok között valószínű. Napközben 3-9 fokig melegszik a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

