Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2013. Április 26. 07:27, péntek | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Autóbusz baleset az M1 autópályán

Autóbusz baleset az M1 autópályán

Az M1 autópálya 104 km szelvényében 05.20 órakor megszűnt a pályazár. A sztrádán közlekedők zavartalanul haladhatnak Hegyeshalom irányába.

Az M1 autópályán 2013 április 26-án, 01.15 óra körüli időben egy Hegyeshalom irányába tartó autóbusz macedón vezetője, eddig tisztázatlan körülmények között Gönyű térségében letért a sztrádáról és árokba hajtott.

A balesetben sérült utasokat a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.

Az M1 autópálya balesettel érintett szakaszát a helyszínelés és a mentés idején a rendőrök lezárták, a sztráda forgalmát Bőny irányába elterelték.

A baleset körülményeit a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.

(A kép csak illusztráció)

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Sport

Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat

A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:50, szombat | Sport

Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen

Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.