Hírek
2013. Október 14. 20:35, hétfő |
Helyi
Forrás: Hansági Múzeum
Családi nap
Végéhez közeledik A Szódavíz, egy magyar kultuszital című időszaki kiállítás a Mosonvármegyei Múzeumban (Szent István király u. 1.), mely 2013. szeptember 5-én nyílt, nagy érdeklődés mellett.
A szervezők, kihasználva a kiállítás nyújtotta lehetőséget, családi napot szerveznek a szódavíz köré október 19-én 15 órától.
Az érdeklődők részt vehetnek Gergics Ágnes múzeumpedagógus tárlatvezetésén, meghallgathatják Varga Péter látványos, rendhagyó kémiaóráját, kipróbálhatják a buborék nyújtotta kézműves lehetőségeket és nem utolsó sorban kóstolhatnak a fröccs ismert és kevésbé ismert fajtáiból.
A rendezvényre a belépés 200,- Ft/fő.

Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.













