Hírek
2019. Március 26. 10:35, kedd |
Helyi
Forrás: Dr. Árvay István FB oldala
Dr Sattler János Alapítvány idei pályázatai
Az alapítvány az idei évben is több pályázati lehetőséget biztosít a tehetségek és civil szervezetek támogatására. Pályázataikat 2019. május 10-ig adhatják le a jelentkezők.
A Dr. Sattler János Alapítvány 2015 márciusa óta végez adománygyűjtést a városban szociális gondoskodási tevékenységet végző civil szervezetek, intézmények javára; szociálisan hátrányos helyzetben levő fiatalok megsegítésére és 18 év alattiak tehetséggondozására. Az elmúlt évek alatt 7,8 millió forintot fordítottak pályázati formában igényelt támogatásokra.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 29. 07:49, csütörtök | Életmód
Elhunyt Voith Ági színművész
Elhunyt Voith Ági Jászai Mari-díjas színésznő, rendező, érdemes és kiváló művész. A József Attila Színház örökös tagját 81 éves korában, szerdán érte a halál - tudatta a színház az MTI-vel.
2026. Január 29. 07:48, csütörtök | Életmód
Kína ízeit és a medvék világát mutatják be a Fővárosi Állatkertben a hétvégén
Péntektől három estén Kína ízeivel, vasárnap nap közben pedig a medvék világával ismerkedhetnek a látogatók a Fővárosi Állat- és Növénykertben.

