Városlista
2026. augusztus 3, hétfő - Hermina

Hírek

2020. Március 11. 14:01, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok

Elmarad a Red Bull Pilvaker a koronavírus miatt

Elmarad a Red Bull Pilvaker a koronavírus miatt

Elmarad a március 15-ére tervezett Red Bull Pilvaker. A döntést a szervezők az egészségügyi kockázatokat, valamint a hatóságok ajánlásait mérlegelve hozták meg, és kérik minden érintett megértését.

A funcode.hu oldalon keresztül bankkártyával megvásárolt jegyeket a jegyértékesítést végző Ticketpro Hungary Kft. automatikusan, 30 napon belül visszaváltja, a belépőjegy árát a vásárláskor használt bankszámlára visszautalja, azzal a jegytulajdonosoknak további teendője nincs. A jegyirodákban vásárolt belépőjegyeket a vásárlás helyén lehet visszaváltatni, 2020. május 10-ig. A visszaváltáshoz szükséges az eredeti belépőjegy és a vásárlást igazoló nyugta vagy számla bemutatása.

Azoknak, akik hivatalos jegyirodában vették a jegyüket, de a vásárlást igazoló nyugtájuk vagy számlájuk már nincs meg, a Funcode központi jegyirodája fogja visszaváltani a jegyeket, a jegyirodákkal történt elszámolást követően, május 13-tól. A Funcode központi irodájában (1143 Budapest, Ilka u. 2-4.) történő jegyvisszaváltás végső határideje május 31. A Funcode csak a közvetlenül általa, illetve a hivatalos viszonteladói által értékesített jegyekért vállal felelősséget.

A jegyeket mindenki tartsa meg, mert a jegybirtokosok a jegyeken szereplő egyedi azonosítóval, mint egyszer használható pre-sale kóddal automatikus elővásárlási jogot szereznek a következő Red Bull Pilvaker eseményre. Ennek menetéről és az esemény új időpontjáról a szervezők saját felületeiken adnak tájékoztatást (honlap, Facebook- és Instagram-oldalak).

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld

Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn

Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.

2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld

Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet

Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld

Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok

Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.