Hírek
2016. Szeptember 07. 07:00, szerda |
Helyi önkormányzati
Forrás: Flesch Nonprofit Kft.
Flesch Szalon
Havi rendszerességgel jelentkezik a Flesch Szalon, ahol irodalmi remekeket idéznek meg szóval, zenével, csenddel...
A Szalon első vendége Jordán Tamás Kossuth és Jászai Mari-díjas színész, rendező, színigazgató, egyetemes művész, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja.
„Széllel szemben” című nagy sikerű előadó estjén a nálunk is egyre népszerűbb stand up műfaj jellegzetességeit használja oly módon, hogy a történetek és a tréfák közé becsempészi kedvenc verseit. Az elhangzó sztorik humorosak és szívmelengetőek. Az életről, színházról, rólunk szólnak hol viccesen, hol ironikusan. Jordán Tamás ezzel az előadásával megkapta a Vidor Fesztivál különdíját „példaértékű műfaji újításáért”.
Az estre belépőjegyek 1.000 forintos áron válthatók a Flesch Központ jegypénztárában szeptember 1-jétől.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld
Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része
A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.
2026. Március 15. 17:10, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: vállalom, hogy ilyen felfordult világban is megőrizzük Magyarországot a biztonság
2026. Március 15. 12:00, vasárnap | Külföld
Donald Trump nemzetközi haditengerészeti együttműködést kezdeményez a Hormuzi-szoros biztonsága érdekében
Donald Trump amerikai elnök szombaton nemzetközi haditengerészeti együttműködést helyezett kilátásba a Hormuzi-szoros kereskedelmi forgalmának újraindítása érdekében.

