Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2021. Február 01. 18:09, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Gázpisztollyal lőtt a levegőbe egy férfi Budapesten

Gázpisztollyal lőtt a levegőbe egy férfi Budapesten

Gáz-riasztófegyverrel lőtt a levegőbe egy férfi vasárnap este a főváros II. kerületében, senki sem sérült meg, a gyanúsítottat elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint a rendőrségre 20 óra 43 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi többször a levegőbe lőtt a Fény utcában, a II. kerületben.

A rendőrök perceken belül a helyszínre értek, és elfogták a 24 éves L. Pétert, aki beismerte, hogy egy gáz-riasztófegyverrel kétszer a levegőbe lőtt.

A járőrök a férfit előállították, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt kihallgatták, a nála lévő fegyvert pedig lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot