Hírek
2013. Június 08. 08:17, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Győrújfalu - kitelepítés
A rendőrség köszöni Győrújfalu lakosainak együttműködését.
Győrújfalu lakossága fegyelmezetten hajtja végre a kitelepítést, amelyre nem csak az ott élők, hanem a rendőrség is felkészült. Az állampolgárok a rendőrökkel együttműködve követik a hatóság rendelkezéseit.
A rendőrség biztosítja a kitelepítésben részt vevő szállító járművek felvezetését és akadálytalan mozgását, regisztrálja a kitelepített és a befogadott lakosságot. A lakosság visszamaradó vagyon- és értéktárgyainak megóvását a rendőrség fokozott jelenléttel, folyamatosan fogja ellenőrizni.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 16. 08:00, hétfő | Életmód
Oscar-díj - Az Egyik csata a másik után nyerte a legjobb film díját
Paul Thomas Anderson lett a legjobb rendező, és Egyik csata a másik után című filmje nyerte el a 98. Oscar-díjátadó gála fődíját is vasárnap este a Los Angeles-i Dolby Színházban.

