Hírek
2011. December 31. 15:22, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Újra beindultak a hóágyúk
Az elmúlt napok ködös, borult időjárása után az év utolsó napjára megérkezett a hideg az Északi-középhegységbe, így a mátraszentistváni Síparkban újra beindultak a hóágyúk.
A létesítmény nyitva tart a hét végén is, a felvonók működnek. Jelenleg a síelőknek legfeljebb pár percet kell várniuk a sorukra – közölte Erbeszkorn Tamás, a Sípark szóvivője az MTI-vel. A leghosszabb egyfolytában síelhető szakasz egy kilométer hosszú. Szilveszterkor a mátraszentistváni Sípark 16.30 óráig tart nyitva, január 1-jén pedig 11-től 18 óráig várják a síelőket.
Jövő év elején tervezik egy új, panoráma szerpentinpálya kialakítását is, ami a hóágyúzásnak köszönhetően pár éjszaka alatt elkészülhet – tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.
2025. December 06. 08:49, szombat | Sport
Női kézilabda-vb - A japánok elleni döntetlennel negyeddöntőbe jutott a magyar válogatott
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

