Hírek
2013. Február 02. 19:41, szombat |
Kék hírek
Forrás: MTI
Ketten meghaltak egy balesetben Csopak és Veszprém között
Összetört autók Csopak és Veszprém között, ahol két személyautó ütközött össze a 73-as főúton 2013. február 2-án. A balesetben ketten életüket veszítették, egy ember könnyebb sérülést szenvedett.

MTI Fotó: Nagy Lajos
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.

