Hírek
2022. Február 22. 16:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kiskorút kényszerített arra, hogy pornográf felvételeket készítsen neki
Kiskorú sérelmére elkövetett szexuális kényszerítés és pornográf felvétel megszerzésével elkövetett gyermekpornográfia miatt vádat emelt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség egy húszéves férfi ellen.
A Központi Nyomozó Főügyészség keddi közleménye szerint a vádlott egy internetes társkereső oldalon ismerkedett meg 2019 novemberében egy akkor 15 éves lánnyal, akit rávett arra, hogy kompromittáló tartalmú, őt minimális ruházatban mutató fényképeket küldjön neki.
Ezután a férfi a képek nyilvánosságra hozatalával, ismerősei közötti terjesztésével, valamint azzal fenyegette meg a lányt, hogy a fotókkal és az elérhetőségével "szexpartneroldalt" hoz létre, ha nem küld neki újabb, kifejezetten pornográf jellegű fotókat, videókat.
A bíróság elrendelte a vádlott bűnügyi felügyeletét és döntött a távoltartásáról is - közölték.
Az ügyészség a férfira végrehajtandó szabadságvesztés kiszabását, valamint a kiskorúakkal kapcsolatos foglalkozásoktól való végleges eltiltását indítványozta - ismertették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

