Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2014. December 05. 07:00, péntek | Helyi
Forrás: Mosonmagyaróvári Kulturális Egyesület

Kitüntetett véradók

Kitüntetett véradók

November 28-án tartotta a Győr-Moson-Sopron megyei Vöröskereszt Mosonmagyaróvári Területi Szervezete a Véradók Napjához kapcsolódóan a Nimród étteremben kitüntetési ünnepségét.

A rendezvényt a Theatrum Ad Flexum ifjú színészei műsora vezette be, majd köszöntők hangzottak el. Molnár Katalin, az Országos Vérellátó Szolgálat szakorvosa és Horváthné Piller Edit területi vezető szólt véradók önzetlenségéről, segítőkészségéről. Pohárköszöntőt mondott Mosonmagyaróvár Önkormányzata nevében Pausits István önkormányzati képviselő.

A sokszoros véradóknak az emléklapot és tárgyjutalmat Biacsics Elvira és Horváthné Piller Edit területi vezetők adták át. A kitüntetett véradók:

  • 80-szoros véradásért: Dr. Farkas László
  • 70-szeres véradásért: Nagy Sándor

A kiváló véradásszervezésért elismerést vett át Patakyné Farkas Kinga.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Sport

Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat

A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:50, szombat | Sport

Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen

Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.