Hírek
2019. Szeptember 29. 11:34, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Közúti ellenőrzés során buktak le
A járőrök egy gépjármű sofőrjét és két utasát fogták el Mosonmagyaróváron kábítószer-fogyasztás miatt.
A rendőrök egy személygépjármű vezetőjét, egy 24 éves nőt, valamint két, 22 és 23 éves férfi utasát igazoltatták 2019. szeptember 28-án 22 órakor Mosonmagyaróváron, a Klapka és a Királyhidai utcák kereszteződésében.

A rendőrök az ellenőrzés alkalmával mindegyiküknél drogfogyasztásra utaló klinikai tüneteket észleltek, ezért a ruházatukat és az autót is átvizsgálták, amelynek során egyiküknél kábítószergyanús anyagmaradványokat találtak. Az intézkedők elfogták és a rendőrkapitányságra előállították őket, ahol a velük szemben alkalmazott drogteszt amfetaminra és metanfetaminra pozitív értéket mutatott.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságon mindhárom fiatalt kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.

