Hírek
2012. Augusztus 04. 13:17, szombat |
Sport
Forrás: MTI Fotó: Kovács Tamás
London 2012 - Kikaptak a román vízilabdások, a magyarok este továbbjuthatnak
A magyarokkal azonos csoportban szereplő román férfi vízilabda-válogatott négygólos vereséget szenvedett a montenegrói csapattól szombaton a londoni olimpián, így ha a Kemény Dénes vezette címvédő együttes este győz a britek ellen, akkor biztosan továbbjut a negyeddöntőbe.
Montenegró - amely kedden 11-10-re verte a magyarokat - az első három negyedet megnyerve, magabiztosan győzött a Kovács István szövetségi kapitány irányította román együttes ellen, s ezzel a sikerrel biztosította helyét a legjobb nyolc között.
Eredmények:
B csoport:
férfi vízilabdatorna, 4. forduló:
Montenegró-Románia 12-8 (3-1, 2-1, 3-2, 4-4)
később:
19:20 ó: MAGYARORSZÁG - NAGY-BRITANNIA
20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok
A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Ausztrália
15:10 ó: Görögország-Spanyolország
16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 07:08, kedd | Sport
Vb-2026 - Nem tudta legyőzni az újonc zöld-fokiakat az Eb-címvédő spanyol csapat
Az újonc Zöld-foki Köztársaság hősiesen védekezve és óriási meglepetésre gól nélküli döntetlent játszott az Európa-bajnok spanyol válogatottal a labdarúgó-világbajnokság H csoportjának hétfői első fordulós mérkőzésén Atlant
2026. Június 15. 10:00, hétfő | Sport
Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 14 éremmel zártak a magyarok
2026. Június 15. 09:00, hétfő | Sport
Katalán Nagydíj - Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában
A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló pilótájaként ez volt az első sikere.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Sport
Vb-2026 - Döntetlennel kezdett Brazília
Az ötszörös győztes brazil válogatott 1-1-es döntetlent játszott Marokkóval vasárnap a tengerentúli labdarúgó-világbajnokság C csoportjának nyitómérkőzésén.

