Hírek
2017. Május 19. 07:29, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ma lezárul a jövő évi költségvetés általános vitája
Az Országgyűlés ma lezárja a jövő évi költségvetés összesen 30 órás időkerettel kiírt általános vitáját.
Az ülésnap reggel 8 órakor kezdődik, a képviselőknek négy órájuk maradt a szerdán kezdődött vita befejezésére, aminek végén a kormány legfeljebb félórás zárszava hangozhat el.
Az ülésnap továbbá részében terítékre kerülnek még a közérdekű nyugdíjas szövetkezetek létrehozásával összefüggő törvénymódosítások, valamint az anyakönyvi eljárásról szóló jogszabály-változtatás is.
A parlament jövő hétfőn fejezi be aktuális kéthetes ülését.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

