Hírek
2017. Február 11. 09:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy 85 éves férfit Perkátán
A gyanú szerint bűncselekmény áldozata lett egy 85 éves férfi, akit pénteken késő este holtan találtak a Perkáta egyik családi házának udvarán
- tette közzé a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a rendőrség honlapján. A helyszíni és halottszemle adatai szerint a férfi halálát idegenkezűség okozta. A haláleset körülményeit még vizsgálják - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
