Hírek
2020. Március 12. 06:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Megütötte tanárát, elítélték
A Tatabányai Járásbíróság jogerősen 6 hónap, 1 év 6 hónapra felfüggesztett fogházbüntetésre ítélt szerdán egy 17 éves diákot, aki testnevelőjének karjára ütött - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség az MTI-vel.
Horváth Sándor helyettes sajtószóvivő közleménye szerint a diák többször nem vitt magával tornafelszerelést, ezért a tanár figyelmeztetést akart beírni az ellenőrzőjébe, és azt mondta, hogy a hiányzások miatt megvonhatják az ösztöndíját.
A fiatal erre szidalmazni kezdte a pedagógust, majd ráütött a karjára.
A Tatabányai Járásbíróság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt ítélte el a vádlottat.
Az ítélet jogerős, mivel azt a vádlott, a védő és az ügyész is tudomásul vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

