Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2013. Április 22. 20:37, hétfő | Belföld
Forrás: mno.hu

Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég

Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég

Kedden a többórás napsütéses időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg.

Hétfőn előbb a Dunántúlon, éjszaka a Dél-Alföldön is megnövekszik a felhőzet, és főként az említett tájakon elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Kedden többórás napsütés mellett változóan felhős lesz az ég, egyre inkább északon és keleten várható még zápor, zivatar. Kezdetben a keleti, kedden a délnyugati szél helyenként megélénkül, zivatarok környezetében átmenetileg erős, néhol viharos széllökések is lehetnek.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7, 12 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 20, 24 fok között várható.
Kedden a többórás napsütés időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak

Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.