Hírek
2012. Június 11. 06:24, hétfő |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Negyvenmilliós hamisáru fogás Rajkánál
Negyvenmillió forint értékű hamis női pólót találtak a vámosok egy lengyel kamionban Rajkánál.
A vámhivatal munkatársai szimbaton (június 9.) ellenőrizték a járművet, ami az okmányok alapján Távol-Keletről származó gyűjtőárut szállított Szlovákiába. A pénzügyőrök a konténer tételes vizsgálata mellett döntöttek, amelynek során 35 kartonból összesen 7721 darab Chanel és Fiat Mini márkajelzéssel ellátott, az eredetire megtévesztően hasonlító női pólót találtak. A NAV Bevetési Főigazgatósága pénzügyőrei a negyvenmillió forint értékű felsőruházati terméket lefoglalták. Az ügyben a nyomozást - áru hamis megjelölése bűncselekmény miatt - a NAV pénzügyi nyomozói folytatják.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

