Hírek

2013. Március 05. 05:00, kedd | Sport
Forrás: MTI

NFL - Flacco lett minden idők legjobban kereső játékosa

Joe Flacco, az idén Super Bowl-győztes Baltimore Ravens irányítója lett minden idők legjobban fizetett játékosa a profi amerikaifutball-ligában (NFL), miután hétfőn aláírta hat évre szóló szerződését.

Az NFL honlapja szerint a megállapodás alapján ebben az időszakban akár 120,6 millió dollárt is kereshet a Hollók vezére, de 52 milliót garantáltan megkap, amelyből 29 millió az aláírási bónusza.
A Baltimore Ravens a február 3-án rendezett Super Bowlon a San Francisco 49ers együttesét 34-31-re legyőzve lett bajnok, és a találkozó legértékesebb játékosának Flaccót választották.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.