Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2012. December 06. 05:00, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

Női kézilabda Eb - Középdöntőt ér a németek elleni háromgólos siker

Női kézilabda Eb - Középdöntőt ér a németek elleni háromgólos siker

A magyar női kézilabda-válogatott az utolsó forduló eredményeitől függetlenül bejutott középdöntőbe a szerbiai Európa-bajnokság újvidéki csoportjából, mivel szerdán 24-21-re nyert a német csapat ellen.

Karl Erik Böhn szövetségi kapitány alakulata rosszul, 1-6-tal kezdett, így futnia kellett az eredmény után. A második félidőben sikerült átvennie a vezetést, majd a hajrában a biztos továbblépéshez szükséges kétgólos különbség is meglett, sőt, Görbicz Anita - aki kilenc találattal a mezőny legjobbja volt - az utolsó pillanatban háromra növelte az előnyt.

Címkék: Kézilabda-Eb

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Sport

Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat

A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.

2025. December 06. 08:50, szombat | Sport

Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen

Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.