Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2013. Június 11. 20:35, kedd | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Ököllel rendezték le a vitás ügyet

Ököllel rendezték le a vitás ügyet

A családfő és két fia, ököllel esett neki a 40 éves sértettnek, egy korábbi sérelmük rendezésére a férfi csornai otthonába. Garázdaság miatt kell felelniük.

A Csornai Rendőrkapitányság garázdaság megalapozott gyanúja miatt indított eljárást K. István 58 éves, K. Ottó 21 éves és K. István 24 éves helyi lakosok ellen.

A gyanúsítottak 2013. június 8-án a déli órákban keresték fel csornai otthonában a 40 éves sértettet. Egy korábbi nézeteltérést akartak tisztázni vele.
A családfő és két fia az ingatlan udvarára tért be, amiért a házigazda épp számon kérte volna őket látogatásukért. Ekkor mindhárman nekiestek. Ököllel kezdték ütlegelni a sértettet, aki az ütéseket kezével kísérelte meg kivédeni. Bántalmazását a feldühödött család csak a férfi családtagjai megjelenésére hagyta abba

A csornai járőrök a három verekedőt röviddel a történtek után elfogták és a Csornai Rendőrkapitányságra előállították.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Január 29. 07:49, csütörtök | Életmód

Elhunyt Voith Ági színművész

Elhunyt Voith Ági Jászai Mari-díjas színésznő, rendező, érdemes és kiváló művész. A József Attila Színház örökös tagját 81 éves korában, szerdán érte a halál - tudatta a színház az MTI-vel.

2026. Január 29. 07:48, csütörtök | Életmód

Kína ízeit és a medvék világát mutatják be a Fővárosi Állatkertben a hétvégén

Péntektől három estén Kína ízeivel, vasárnap nap közben pedig a medvék világával ismerkedhetnek a látogatók a Fővárosi Állat- és Növénykertben.