Hírek
2016. Március 17. 14:47, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Őrizetben az embercsempész
A mosonmagyaróvári rendőrök a hegyeshalmi határátlépési pont közelében fogtak el egy embercsempészt, aki négy illegális bevándorlót akart Ausztriába eljuttatni.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság járőrei 2016. március 16-án 19 óra 15 perckor az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán a 172. kilométerszelvényben ellenőrizték egy bosnyák hatósági jelzésű személygépjármű sofőrjét és utasait. Az igazoltatáskor az intézkedők megállapították, hogy a gépkocsi vezetője, S. F. 23 éves bosnyák állampolgár úgy akarta Ausztriába juttatni a gépkocsiban utazó 1 palesztin és 3 iraki állampolgárt, hogy a külföldiek nem rendelkeztek az osztrák-magyar határ átlépéséhez szükséges okmányokkal. A rendőrök és az autó 23 éves sofőrjét és utasait a helyszínen elfogták és előállították a megyei rendőr-főkapitányságra.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Határrendészeti Osztályán a gépjárművezető S. F. bosnyák állampolgárral szemben embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A nyomozók a férfit - őrizetbe vétele mellett - gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 29. 07:49, csütörtök | Életmód
Elhunyt Voith Ági színművész
Elhunyt Voith Ági Jászai Mari-díjas színésznő, rendező, érdemes és kiváló művész. A József Attila Színház örökös tagját 81 éves korában, szerdán érte a halál - tudatta a színház az MTI-vel.
2026. Január 29. 07:48, csütörtök | Életmód
Kína ízeit és a medvék világát mutatják be a Fővárosi Állatkertben a hétvégén
Péntektől három estén Kína ízeivel, vasárnap nap közben pedig a medvék világával ismerkedhetnek a látogatók a Fővárosi Állat- és Növénykertben.

