Hírek
2014. Január 29. 10:56, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Öt gépjármű ütközött a 85-ös főúton
A rendőrség a balesettel érintett útszakaszt lezárta, a főút forgalmát eltereli.
A 85-ös főúton az ikrényi elágazótól kétszáz méterre 2014. január 29-én 9 óra 50 perckor eddig tisztázatlan okból négy személygépkocsi és egy kistehergépkocsi összeütközött. A rendőrség a balesettel érintett útszakaszt a helyszínelés idejére lezárta, a Csorna irányából érkező gépjárműforgalmat Rábapatona felé terelik, a Győr felől közlekedőket Ikrénynél visszafordítják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.
