Hírek
2012. Szeptember 07. 05:00, péntek |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Rekorder lett a mosonmagyaróvári SMR
Európa legnagyobb visszapillantó-gyártója lett egy éve átadott mosonmagyaróvári üzemével az indiai tulajdonú SMR Hungary Bt.
Írja csütörtöki számában a Kisalföld. A lap szerint a meglévő mosonszolnoki üzemet kiegészítő, 6,2 milliárd forintból felépített, egy éve átadott létesítménnyel másfélszeresére növelték a termelést. Így egy év alatt hétmillió pár visszapillantó tükröt állított elő a cég. Tibori Pál Levente vezérigazgató szerint minden harmadik-negyedik európai autóra itt gyártott tükör kerül.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 29. 07:49, csütörtök | Életmód
Elhunyt Voith Ági színművész
Elhunyt Voith Ági Jászai Mari-díjas színésznő, rendező, érdemes és kiváló művész. A József Attila Színház örökös tagját 81 éves korában, szerdán érte a halál - tudatta a színház az MTI-vel.
2026. Január 29. 07:48, csütörtök | Életmód
Kína ízeit és a medvék világát mutatják be a Fővárosi Állatkertben a hétvégén
Péntektől három estén Kína ízeivel, vasárnap nap közben pedig a medvék világával ismerkedhetnek a látogatók a Fővárosi Állat- és Növénykertben.

