Hírek
2015. Január 29. 20:08, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Rendőrkézen a rabló
A mosonmagyaróvári nyomozók rövid idő alatt elfogták a tettest.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy bezenyei férfi ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2015. január 27-én 14 óra 30 perckor egy bezenyei pénzintézetbe, a kezében lévő fegyverrel vagy annak utánzatával az alkalmazottakat a bevétel átadására szólította fel.
Az elkövető a pénz megszerzését követően kerékpárral menekült el a helyszínről.
A nyomozók széles körű adatgyűjtésbe kezdtek és rövid idő alatt elfogták a tettest.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának beosztottjai az 50 éves bezenyei lakost őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

