Hírek
2018. December 01. 14:02, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrségen jelentkezett az elkóborolt kutya
A győri rendőrök segítettek hazajutni az eltévedt állatnak.
A Győri Rendőrkapitányság járőrei meglepődve tapasztalták, hogy egy gazdátlan kutya sétált be a kapitányság udvarára november 30-án 17 óra körül. A tanácstalanul bolyongó állatot Horváth Péter százados, Halász Judit főtörzszászlós és Reidinger Ákos őrmester azonnal gondjaiba vette és mivel gazdája később sem tűnt fel a rendőrség környékén, egy állatorvoshoz vitték. Szerencsére el volt látva azonosító chippel, így tulajdonosának kilétét a rendelőben sikeresen megállapították. A három állatbarát rendőr a csavargó ebet hazaszállította, ahol gazdája örömmel fogadta a szökevényt.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

