Városlista
2026. április 30, csütörtök - Katalin, Kitti

Hírek

2015. Április 01. 08:23, szerda | Helyi
Forrás: Police.hu

Rendszámtáblákat lopott

Rendszámtáblákat lopott

Egy mosonmagyaróvári férfi hamis hatósági jelzéseket szerelt fel járművére, majd fizetés nélkül tankolt.

A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság nyomozói beazonosították és 2015. március 31-én 8 óra 30 perckor elfogták azt a helyi férfit, aki a város különböző területén külföldi személygépkocsikról hatósági jelzéseket tulajdonított el.

A nyomozás adatai alapján a gyanúsított az utóbbi két hétben, öt parkoló jármű rendszámtábláit lopta el, majd azokat 10 alkalommal saját tulajdonú Ford típusú autójára szerelte. A férfi a hamis egyedi azonosítókkal Ausztriába valamint a környező magyar települések benzinkútjaira hajtott, majd a tankolást követően fizetés nélkül távozott.

A fiatalember a bűncselekmények elkövetését beismerte.

A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a 21 éves mosonmagyaróvári lakos ellen egyedi azonosító jel meghamisításának bűntette és csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 30. 13:00, csütörtök | Életmód

Sűrítik a hajójáratokat Fonyód és Badacsony között a hosszú hétvégén

A májusi első, hosszú hétvégén sűrűbben közlekednek a menetrend szerint járó hajók Fonyód és Badacsony között - közölte a Balatoni Hajózási (BAHART) Zrt. a honlapján.