Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2012. Szeptember 26. 22:09, szerda | Helyi
Forrás: oxigén média

Részeg sofőr tartotta fel a forgalmat az M1-esen

Részeg sofőr tartotta fel a forgalmat az M1-esen

Ittas autóst fogtak el kedden (szeptember 25.) hajnalban az M1 autópályán.

A kiérkező autópályás rendőrök Börcsnél a vízelvezető árokban ülve találták a 42 éves győri férfit, autója az árok szélén parkolt.A szemtanúk elmondása szerint a férfi Volvójával a sávok között cikázva haladt Hegyeshalom felől Budapest felé, úgy hogy nem lehetett megelőzni, majd hirtelen megállt, leállítva ezzel a forgalmat. Az autósok odamentek az ittas sofőrhöz, és kérték, hogy álljon le a sávból. A férfi ekkor tolatott járművével a bal oldali vízelvezető árok szélére, ő maga pedig autójából kiszállva beült az árokba. A sofőr ellen ittas járművezetés miatt indított eljárást a Győri Rendőrkapitányság.

Címkék: m1 autópálya

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Sport

Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat

A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:50, szombat | Sport

Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen

Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.