Hírek
2011. Május 22. 14:33, vasárnap | Bulvár
Szexbotrányai miatt váltanák le alattvalói
A svédek többsége azt szeretné, ha tíz éven belül lemondana a trónról lánya javára XVI. Károly Gusztáv svéd király - derült ki egy szombaton nyilvánosságra hozott közvélemény-kutatás adataiból.
A felmérést azután készítették, hogy több beszámoló is napvilágot látott a svéd király nőügyeiről, és kétes kapcsolatairól.
Az Expressen című svéd napilapban megjelent közvélemény-kutatás eredményei szerint a svédek 59 százaléka szeretné, ha tíz éven belül nyugdíjazná magát királyuk, és átadná a trónt a 33 éves Viktória koronahercegnőnek. A Demoskop közvélemény-kutató cég által készített felmérés adatai szerint a svédeknek mindössze 29 százaléka látná haláláig trónon XVI. Károly Gusztáv királyt.
A szombati felmérés megerősíti a korábbi véleménykutatások adatait, és azután készítették, hogy több beszámoló is napvilágot látott a svéd király nőügyeiről, és kétes kapcsolatairól. A TV4 svéd kereskedelmi televízió azt állította: olyan fényképet láttak a királyról, amelyen egy sztriptízbárban látható, két szeretkező nő mellett.
Egy új könyvben pedig az szerepel, hogy a király barátai hatalmas összegeket hajlandóak fizetni, a királyra nézve kínos felvételek visszatartásáért. XVI. Károly Gusztáv egyik barátja állítólag egy maffiafőnök segítségét kérte a sztriptízbár vezetőjének meggyőzésére, hogy tartsa vissza a fényképet.
Független Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár
Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján
Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.

