Hírek
2015. December 28. 12:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Szilveszteri útlezárás Mosonmagyaróváron
Tájékoztatás a Szilveszteri előkészületi munkák, illetve a rendezvény miatti útlezárásokról.
Kedves Városlakók!
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata, a Városüzemeltető és Fenntartó Kft. és a Flesch Károly Nonprofit Kft. 2015-ben is megrendezi a szabadtéri Városi Szilvesztert a Deák tér területén.
A rendezvény helyszínét az előkészületi munkák miatt 2015. december 31-én 14 órakor zárjuk a forgalom elől. Záró pontok: Cserháti utca – a Malomszer felől már nem tudnak behajtani a Deák térre, valamint a Nepomuki Szent János szobornál - mindkét oldalon - a Fő út felől már nem tudnak lefordulni a Deák térre. A lezárt területen kérjük, autóikkal ne parkoljanak a rendezvény sikeres lebonyolítása érdekében!
A forgalmat 2016. január 1-én 10 órakor nyitjuk meg az említett területeken.
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!
A szervezők nevében kívánunk eredményekben és egészségben gazdag új esztendőt!

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

