Városlista
2026. április 30, csütörtök - Katalin, Kitti

Hírek

2013. Május 26. 19:51, vasárnap | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Tetten érték a gépjárműfeltörőt Mosonmagyaróváron

Tetten érték a gépjárműfeltörőt Mosonmagyaróváron

Mosonmagyaróváron egy parkoló személygépjármű ablakát kővel betörte és onnan a kesztyűtartóból két darab napszemüveget tulajdonított el.

Pár órával később egy mosonmagyaróvári lakos telefonon értesítette az ügyeletet arról, hogy a családi házának alsó részében lévő garázsa ablakát betörték és az ott található gépjárműben egy ismeretlen személy tartózkodik. A helyszínre érkező rendőrök tetten érték Cs. Zsolt 27 éves személyt, akinek ruházatából előkerült a korábbi időpontban bejelentett gépjárműfeltörésből származó két eltulajdonított napszemüveg is. Az elkövetőről kiderült, hogy több rendőri szerv is körözését rendelte el. Elfogását követően előállították a rendőrkapitányságra, ahol Cs. Zsolt elmondta, hogy az este folyamán kábítószert is fogyasztott, ezért vele szemben drogtesztet alkalmaztak.

A 27 éves férfi ellen a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság gépjárműfeltörés, betöréses lopás kísérlete és kábítószerrel történő visszaélés bűncselekménye miatt is eljárást kezdeményezett. A személy kihallgatását követően a körözését elrendelő Körmendi Rendőrkapitányságnak átadásra került.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik