Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2021. Január 11. 08:06, hétfő | Helyi sport
Forrás: mkcse.hu

Tilinger Tamara nélkül folytatja a munkát az MKC

Tilinger Tamara nélkül folytatja a munkát az MKC

Tilinger Tamara nélkül folytatja a munkát a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club. A hírt dr. Hoffmann László, a MKC szakmai igazgatója erősítette meg.

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club honlapján erősítette meg a hírt, miszerint a felnőtt női kézilabdacsapat, Tilinger Tamara nélkül folytatja munkáját. "Tilinger Tamara az év végén keresett meg minket és elmondta, hogy már nem érez magában annyi erőt, hogy újra végig csinálja a felépüléséhez szükséges rehabilitációt. Nem akarja vállalni már egy esetleges újabb sérülés kockázatát, hiszen a kézilabda pályafutása utáni életére is gondolnia kell. Nagyon sajnáltuk a bejelentését, mert számítottunk a játékára, titkon pedig reméltük, hogy talán már februárban itt lehet a csapattal. A szerződésének felbontására irányuló kérését azonban elfogadtuk, hiszen nagyon sokat tett a mosonmagyaróvári klubért, a csapatért az elmúlt években" - nyilatkozta dr. Hoffmann László.

A szakmai igazgató hozzátette, Tamarát szeretnék méltóképpen elbúcsúztatni, amennyiben a helyzet engedi, a mosonmagyaróvári szurkolókkal közösen.

Fotó: www.mkcse.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 16. 10:00, hétfő | Sport

Kínai Nagydíj - Újabb kettős Mercedes-siker, Antonelli nyert Sanghajban

Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amely az ausztráliai idénynyitóhoz hasonlóan kettős Mercedes-sikerrel zárult.

2026. Március 16. 08:00, hétfő | Életmód

Oscar-díj - Az Egyik csata a másik után nyerte a legjobb film díját

Paul Thomas Anderson lett a legjobb rendező, és Egyik csata a másik után című filmje nyerte el a 98. Oscar-díjátadó gála fődíját is vasárnap este a Los Angeles-i Dolby Színházban.

2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld

Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része

A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.