Hírek
2016. Február 15. 07:00, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
További esőzések várhatók
Borús marad az idő, további esőzések várhatók, akár jelentős mennyiségű csapadék is hullhat.
Napközben jellemzően 10 Celsius-fok körüli maximumokra, a leghidegebb órákban fagypont körüli értékekre kell készülni.
Hétfőn többnyire borult időre lehet számítani, sokfelé várható újabb eső, zápor. A legalacsonyabb hőmérséklet plusz 3-9 fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet 7-12 fok között valószínű, egy-két fokkal melegebb a Tiszántúlon lehet.
Kedden akár kiadós mennyiségű eső is hullhat. A Dunántúlon néhol megerősödhet a szél is. A leghidegebb órákban általában 2-7 fok lehet, de néhol fagypont közeli értékek is előfordulhatnak. Napközben jellemezően 5-10 fokig melegszik a levegő, délkeleten kissé enyhébb lehet az idő.
Szerdán is több helyen várható eső, az Alpokalján akár havazhat is. A minimumhőmérséklet 2-7 fok között valószínű. A nappali maximumok keleten 9-14, nyugaton 3-8 fok között alakulnak.
Csütörtökön délen, délkeleten is még több helyen, másutt csak elszórtan eshet az eső. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 1 és plusz 6 fok között, a legmagasabb hőmérséklet 5-10 fok között valószínű.
Pénteken változóan felhős idő várható több-kevesebb napsütéssel, szórványosan esővel, záporral. A minimumhőmérséklet mínusz 2 és plusz 4, a maximumhőmérséklet 5-10 fok között valószínű.
Szombaton és vasárnap felhőátvonulások várhatók több-kevesebb napsütéssel, elszórtan futó záporral. Megélénkül, helyenként megerősödik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet mindkét nap mínusz 2 és plusz 3 fok között alakul. Szombaton 5-10, vasárnap 7-12 fokig melegszik a levegő
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

