Hírek
2017. Július 19. 18:38, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Tűzriadó volt a magyar férfi vízilabda-válogatott szállásán
Tűzriadó miatt ki kellett üríteni azt a budapesti szállodát, ahol többek között a magyar férfi vízilabda-válogatott is lakik.
A Magyar Vízilabda Szövetség közösségi oldalának délutáni beszámolója szerint a játékosok az utcán várták, hogy visszaengedjék őket a hotelbe.
Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese 20.10-től az olimpiai bronzérmes olaszokkal vívja a csoport rangadóját a Margitszigeten.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

