Hírek
2020. Június 25. 06:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Új időpontban rendezik meg a 91. Ünnepi Könyvhetet
Új időpontban, szeptember 17. és 20. között rendezik meg az Ünnepi Könyvhetet Budapesten, a Vörösmarty téren.
Az eredetileg június 4. és 8. közé tervezett idei Ünnepi Könyvhetet a koronavírus-járvány miatt halasztották el a szervezők - olvasható az esemény honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
