Hírek
2012. December 21. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Újrakeresztelik a luxusautókat
A 2014-es modellévtől, vagyis jövőre új nevet kap az összes Infiniti. A Nissan luxusmárkája szerint eddig nem volt teljesen egyértelmű a különböző modellek elnevezése.
A Nissan luxusmárkája szerint eddig nem volt teljesen egyértelmű a különböző modellek elnevezése. Ezért változtat az Infiniti: a 2014-es modellévtől, vagyis jövőre az összes autó új nevet kap, tele lesz Q betűs modellekkel a kínálat.
Az új rend szerint a szedánok, kupék és kabriók egy Q előtagot és egy számot, míg az SUV-k QX jelölést és számot kapnak. Az M szedánból így Q70, a G kupéból és kabrióból Q60 lesz, míg Q50 néven a G szedán mutatkozik be a januári Detroiti Autószalonon.
Az EX-ből lesz a QX50, az FX QX70 néven kerül piacra. A JX új neve QX60, a QX-é QX80 lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok
Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.

