Hírek
2018. Május 30. 15:00, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Vádat emelnek az anyját fojtogató és szíven szúró nő ellen
Vádemelést javasol a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a foktői emberölés gyanúsítottjával szemben.
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozást folytatott.
Február 3-án 9 óra 15 perckor egy foktői házban holtan találtak egy idős asszonyt, akinek halálát idegenkezűség okozta.
A helyszínre kiérkező járőr az áldozat mellett megtalálta a feltételezett elkövetőt, az asszony lányát, aki cselekménye után véget akart vetni életének.
A nyomozás adatai szerint egy helyi nő fojtogatta és késsel több szívtájéki szúrást ejtett a sértetten, aki belehalt sérüléseibe. Ezt követően öngyilkossági szándékkal önkezűleg hason szúrta magát, valamint vágásokat ejtett saját nyakán. Az ő sérüléseit kórházban ellátták.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya a jelenleg szabadlábon védekező gyanúsítottal szemben a nyomozást a napokban lezárta. Az ügyet vádemelési javaslattal küldte meg a Kecskeméti Járási és Nyomoz Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok
Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.

