Hírek
2012. Szeptember 07. 05:00, péntek |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Váltás a Megyei Rendőr-főkapitányi poszton
Ünnepi ülésen búcsúztatták a a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjét.
Dr. Takács Tibor rendőr dandártábornok eddigi munkáját Dr. Hatala József rendőr altábornagy országos rendőr-főkapitány köszönte meg. A belügyminiszter szeptember elsejei hatállyal az országos rendőr-főkapitányság bűnügyi főigazgatójának, egyben az országos rendőr-főkapitány helyettesének nevezte ki dr. Takács Tibort. A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vezetésével dr. Bánhalmi Zsolt r. ezredes bűnügyi igazgatót bízta meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.

