2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Hírek

Kedd esti híradó
2014. Augusztus 26. 20:11, kedd | Helyi

Benne: Megalakult a Helyi Választási Bizottság - Javaslatokat várnak a Civil díjra - Kávéházi Beszélgetések - Sikeres nemzetközi torna - Evezősök érmei.

UFM Nemzetközi Női Kézilabda Kupa
2014. Augusztus 23. 00:00, szombat | Helyi

A hétvége folyamán, 2014. 08. 23-24-én a mosonszolnoki sportcsarnokban kerül megrendezésre hazai felkészülési menetrend záró megmérettetése, színvonalas nemzetközi kupahétvége formájában.

A vízilabda-szabályok nemigen változnak már a riói olimpiáig
2014. Augusztus 03. 09:52, vasárnap | Sport

Vízilabdában a 2016-os nyári olimpiáig nem lesznek a felnőtt világversenyeket érintő újabb szabályváltozások...

Szépségkirálynőt igazolt a SportKlub
2014. Július 31. 11:48, csütörtök | Bulvár

Aryee Claudia Dedei várja augusztustól a nézőket Világi Péter mellett a SportKlub Híradójában. Az egzotikus szépség ismerős lehet, hiszen pár éve ő lett a Királynő különdíjasa és megnyerte a Miss Afro Hungary címet is.

Vízilabda Eb - Spanyolország az Európa-bajnok a nőknél
2014. Július 26. 19:50, szombat | Sport

Spanyolország válogatottja szerezte meg az elsőséget a nőknél a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, miután a szombat esti döntőben legyőzte Hollandia csapatát.

Vívó-vb - Bronzérmes a férfi kardcsapat
2014. Július 21. 18:20, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi kardcsapat a kazanyi vívó-világbajnokságon.

Túlhajtotta magát Puskás Peti - FOTÓK
2014. Május 08. 08:34, csütörtök | Bulvár

A Megasztár egykori csillaga úgy tűnik, a színpadon fényesebben tündököl, mint a futópályán. Peti ugyanis a közelmúltban részt vett a noszvaji Oxigén Terepfutóversenyen, ahol bizony rosszabbul szerepelt, mint várta.

Híradó hétfőn
2014. Március 31. 21:12, hétfő | Helyi

A Mosonmagyaróvári Városi Televízió hétfő esti híradója.

Egészség Ügyünk
2014. Március 27. 22:07, csütörtök | Helyi

Gyógyításról, egészségről mindenkinek!

MTE kosárlabda szakosztály
2014. Március 20. 00:00, csütörtök | Helyi

Lassan két éve, hogy az MTE keretében működik a kosárlabda szakosztály.

Újabb pályázatokat írt ki az Önkormányzat
2014. Március 07. 03:17, péntek | Helyi

Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata az idei évben is meghirdeti a Közművelődési, Sport és Egészségvédelmi Alap pályázatokat. A beadási határidő: március 17., hétfő 12.00 óra.